DENEMELER

Karşınızdakinin Sizi Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsınız?

Seviyor mu, Sevmiyor mu?

Sevdiğiniz kişinin sizi sevip sevmediğini bilmek istiyorsanız, davranışlarına, onlarla birlikteyken ne söylediklerine ve yaptıklarına dikkat edin. Aşk herkes için farklı şeyler ifade etse de, diğer kişinin gerçekten sana aşık olduğunu, sadece senden hoşlandığını veya aklını kaybettiğini söylemenin pek çok yolu yoktur.

BİRİNCİ YOL

Birinin davranışını izleyin

1) Yanınızdayken davranışlarının doğal olup olmadığına dikkat edin. Sevgili olmak, diğer kişiye karşı tamamen dürüst olmak demektir. O kişinin, yalnızken kamuya hiç göstermediği bir tarafını görürseniz, bu aşk olabilir. Örneğin, partneriniz toplum içinde çok ciddiyse veya iyiyse, ancak yalnızken daha aptal ve kafası karışmış bir taraf gösteriyorsa, o zaman gerçekten size açılıyor ve sizi seviyor.

O kişi sizinle en derin duygularını paylaşıyorsa ve bu durumdan rahatsız değilse, o zaman aşktır.

2) O kişinin sizden memnun olup olmadığına bakın. Kötü bir günde bile olmalı. Seni berbat bir günde görünce yüzünde güller olması bir sevgi işaretidir. Eğer sana aşıksa, seni görmek, sesini duymak onu daha iyi hissettirecek – hatta birazcık bile.

Bir dahaki sefere saldırgan olduğunda veya kötü bir gün geçirdiğinde varlığınızla nasıl davrandığını izleyin.

3) Seni kestiği zaman dikkatli ol. Bu biraz saçma olsa da, onu bir sonraki gördüğünüzde yüzüne bakın. Sana aptalca, sinirli, kafası karışmış ve tatlı bir şekilde mi bakıyor? O bakışı gördüğünüzde bileceksiniz. Bu bakışı her zaman görmezsiniz – sabah veya akşam yemeğinde rastgele görebilirsiniz.

Seni de aynı ifadeyle keserken yakalayabilirsin.

4) Sizinle birlikteyken kafası karışabilir. Aşk insanları düşündürür, kuş kadar hafiftir ve sebepsiz yere güldürür. Etrafında böyle davranıyorsa, aşk olabilir. Sevdiğiniz kişi sizinle birlikteyken, duygulanmış, heyecanlı ve hiçbir yerden gülmeyecek gibi mi görünüyor? O zaman aşk olabilir. Çok komikse ama yerde gülüyorsa, aşktan acı çekebilir.
Gerginse ve seninle dolaşıyorsa, varlığınız onu harekete geçirebilir.

5) Kendinize sorun, “Üzgün ​​olduğumda üzgün mü?” Soruyu sorun. Duygusal olarak depresyondaysanız veya soğuk algınlığı nedeniyle kötü durumdaysanız, bu durum sizi seven kişiyi ortaya çıkarmalıdır. Sizi gerçekten seviyorsa, negatif enerjinizin bir kısmını kendisi alıyor ve üzgün çünkü mümkün olan en kısa sürede kendinizi iyi hissetmenizi istiyor. Senin kadar üzgün olması gerekmese de, senin cinselliğinden açıkça etkileniyor çünkü senin mutlu olmanı istiyor.

İKİNCİ YOL

Kişinin ne söylediklerine dikkat edin

1) İkinizin gelecekleri hakkında birlikte konuşmasına dikkat edin. Sizi gerçekten seviyorsa, onun geleceğinde var olduğunuz fikri kesinlikle aklındadır, gergin olduğu ya da emin olmadığı bir şey değildir. Her zaman gelecekte ne yapacağınızdan veya bir, iki, hatta on yıl içinde nasıl birlikte olacağınızdan bahsediyorsa, muhtemelen size aşıktır.
Eğer gerçekten kararlıysa, seninle sonsuza kadar vakit geçirmek isteyecektir. Gelecek hakkında konuşurken söylediklerine sizi de eklerse, muhtemelen sizi gerçekten seviyordur.

Çocuklarınızın neye benzeyeceği, emekliliğinizi birlikte nerede geçireceğiniz veya ikinizin balayına gitmeniz gereken yer hakkında konuştuğunda, sizi gerçekten seviyor.

2) Size anlamlı iltifatlar veriyorsa dikkat edin. “Saçının yeni şekli güzel görünüyor” ile “ne olursa olsun beni daha iyi hissettirmeyi başarırsın” demek arasında fark var. Karakterinizin ve kişiliğinizin önemli durumlarını gerçekten takdir eden iltifatlar yaparsa, muhtemelen sizden hoşlanır. Sevdiğiniz kişiyi her zaman iltifatlarla aşırı yüklemeniz gerekmez – farkı yaratan nicelik değil niteliktir.

3) Söylediği her “Seni seviyorum” ifadesinin mantıklı olup olmadığından emin ol. Birisi için özelseniz ve onu görünüşünden hissedebiliyorsanız, onlar değerlidir ve sizden hiçbir şey istemezlerse, muhtemelen onlar için gerçekten özelsinizdir.

Sizi şüphesiz seviyorsa, bir şeye ihtiyacı olduğu için ya da söylenecek doğru şey olduğu için söylemeyecektir, ama sebepsiz, cevap beklemeden.

4) Size açılmasına dikkat edin. Sevdiğiniz kişi sizi gerçekten seviyorsa size açılacak ve düşüncelerini, duygularını, korkularını ve beklentilerini sizinle paylaşacaktır. Size çocukluğunu, en büyük pişmanlıklarını, en korkulu anlarını ya da gelecekte yaşamak istediği en romantik anları anlatırsa, muhtemelen sizi seviyordur çünkü neredeyse her şeyiyle rahattır. Anlatmak için.

“Bunu daha önce hiç kimseye söylemedim” derse, muhtemelen sana karşı olumlu hisler besliyor.

5) Ayrı olduğunuzda özlendiğinizi düşünün. Siz ve sevdiğiniz kişi ayrıysanız, ancak yine de size mesaj atıyorsa, sizi arıyorsa veya arzusunu belirtmek için size e-posta gönderiyorsa, bunun nedeni sensiz hayatını düşünememesidir. Üç haftalık tatilinizde ondan haber almazsanız, bu aşk değildir.

Seni özlediğini söylemek için her dakika araması gerekmiyor.

6) Hatalarınızın düzeltilmesini bekleyin. Seni gerçekten seviyorsa, kafasında seninle ilgili ideal bir görüntün yok. Seni gerçekten seviyorsa, bir hata yaparsan, mantıksız bir şey söylersen veya yanlış bir hareket yaparsan sana söyleme zahmetine girmez. Sizi her zaman eleştirmemesi gerekirken, yeterli, sağlıklı miktarda eleştiri, sizi gerçekten tanıdığını, hatalarınızı ve en iyi yanlarınızı kabul ettiğini gösterir.

Seninle asla tartışmamasına veya seni eleştirmemesine dikkat etmelisin. İdeal İmajınızı değil, sizi gerçekten sevdiğinden emin olun.

7) Fikrinize gerçekten değer verip vermediğini görün. Sizi gerçekten seven biri, yeni satın aldığı ayakkabılardan ülkenizdeki politik resme kadar düşüncelerinize dikkat ediyor. Küçük ya da büyük sorunlar olsun, onları gerçekten seven biri sizin tavsiye ve fikrinizi ister. Fikrinize danışmaktan çekiniyor olabilir ama bunu sizi sevdiği için yapıyor.
Tabii ki, size her konuda danışmak zorunda değil – sadece önemli konularda size danışıyor.

ÜÇÜNCÜ YOL

Bir kişinin ne yaptığına dikkat edin

1) Sizi dinleyip dinlemediğine bakın. Sizi gerçekten seviyorsa, sadece size açılmayacak, söylemeniz gereken her şeyi dinleyecektir – hepsini daha önce duymuş olsa bile. Söylediğin her şeyi kimse onaylamasa da, senin düşüncelerini duymak için etrafta olacak. Ne dediğinizi anlayacak, bir bakışla onaylayacak ve düşünceli yanıt verecek; Sözünüzü kesmeyecek ve konuyu istediğine getirmeyecektir.

Aşık olmak dinlemeyi gerektirir. Her zaman konuşmakla ilgili değil.

2) Her zaman sizin için orada olup olmadığına bakın. Uygunsuz zamanlarda olur. Elbette bir içki ya da güzel bir yemek istediğinizde o her zaman oradadır, ama birisinin sizi havaalanına bırakması gerekirse ya da hastayken köpeğinizi gezdirecek birine ihtiyacınız olursa ne olur? Eğer seni gerçekten seviyorsa, hem kötü günlerinde hem de iyi günlerinde orada olacak.

Mutlu, kaygısız veya harika bir ruh halindeyken yalnızken aşk değildir, üzgün veya başka bir durumda olduğunuzda uzaklaşır.

Sevdiğiniz kişiye yakın olmak, ne olursa olsun, aşka dahildir. Birini tam olarak sevmek, tüm olumlu ve olumsuz yönlerini kabul etmek ve iyi ve kötü günde orada olmak demektir.

3) Sizin için yapılan güzel şeyleri düşünün. Sizi gerçekten seviyorsa, meşgulken deponuzu doldurur, ayak işlerinizi halleder veya siz evde hastayken sizin için çorba yapar. Bu iyiliklerin sürekli veya abartılı olması gerekmez, ancak sizi gerçekten seviyorsa, sizi gülümsetecek ve hayatınızı kolaylaştıracak şeyler yapmak isteyecektir.

Gerçek aşk sadece diğerinden alabileceğiniz şey değil, aynı zamanda onlara verebileceğiniz şeylerdir.
Seni gerçekten seviyorsa, sormana gerek kalmadan güzel şeyler yapacak. Zaman zaman namusa ihtiyacınız olacağı vurgulanmalıdır. Her seferinde güzel bir şey istemeniz gerekiyorsa, bu gerçek aşk olmayabilir.

4) Her zaman sizinle birlikte olmak istiyorsa dikkatli olun. Aşık olduğunuzda, kişi her zaman sevdiği kişiyle birlikte olmak ister, ancak bu her zaman mümkün değildir. Seni gerçekten seviyorsa, seninle olmak isteyecektir. Bu, baktığınızda orada olacağı anlamına gelmez, ancak sizi mümkün olan her fırsatta görmek isteyecektir.

5) biraz özgürlüğü tanımasına izin verin. Eğer seni gerçekten seviyorsa, sadece her zaman seninle olmak istemeyecek, aynı zamanda sana ne zaman özgürlük vereceğini ve kendi işini yapacağını da bilecek. Her zaman seninle olmak istiyorsa, bu aşk değil, bir takıntıdır. Aşk insanları olgunlaştırdığında, bir ilişkideki iki kişinin kendi işlerini yapmak için alana ihtiyacı vardır.
Her uyandığında seninle olmak istiyorsa, bu onun güvensizliğinin bir işareti olabilir.

6) Sizi gerçekten anladığından emin olun. Gerçek aşk anlayıştan geçer. Kulağa gülünç gelse de, seni sevmek için gerçekten anlamalı. Ruh halinizi gerçekten anlayabiliyorsa, arzularınızın ne olduğunu ve ne istemediğinizi biliyorsa ve farkına varmadan sizi mutlu eden şeyler hakkında bir fikre sahipse, bu gerçek aşk olabilir.
Diğer kişi için biraz gizemli olmak normaldir -% 100 anlaşılmanıza gerek yoktur, ancak çoğu zaman içinizde neler olup bittiğini anlamanız gerekir.

7) Sizin için en iyisini isteyip istemediğine bakın. Onun için en iyisi olmasa bile, doğru olmalı. Biri sizi gerçekten seviyorsa, onlar için en iyisi olsun ya da olmasın, kendisi için bir şeyler yaptığınızı anlayacaklar ya da zamanınızı ayırdığınızı anlayacaklardır. Sizi gerçekten seviyorsa, ücra bir adada deniz biyolojisi alanında kariyer yapmanız gerektiğini anlamalıdır, yoksa geceyi onunla geçirmek yerine sınavınız için eve erken giderseniz anlayacaktır.

8) Desteği bekleyin. Sizi gerçekten seviyorsa, sadece eğlenceli zamanlarınızda sizinle olmayacak, aynı zamanda hedeflerinize ulaşmanıza veya hayatınızda ilerlemenize yardımcı olmak için orada olacak. Seni gerçekten seviyorsa, futbol maçındaki tribünde oturacak, tezinin savunmasını izlemek için orada olacak ya da seni röportaja bizzat götürecek. Ayrıca istediğiniz zaman sizin için önemli olan şeyler hakkında da konuşacaktır.

– Sizi gerçekten seviyorsa, yapacak hiçbir şeyi olmasa bile hedeflerinize ulaşmanızda veya ilgi alanlarınızı takip etmenizde sizi destekleyecektir.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı