BİLGİLER

Korumalı PDF Nasıl Açılır? PDF Kilidi Nasıl Kaldırılır?

PDF Dosyalarında Şifre Kaldırma Nasıl Yapılır?

Korumalı PDF Nasıl Açılır? İnternet üzerinden indirdiğim bir PDF dosyası yazdırılmıyor du. PDF dosyasının yazmaya karşı korumalı olduğunu görmüştüm ama yazdır komutu vermeme rağmen yazdırma penceresinin gelmemesine ilk defa şahit oluyordum. İnternetten araştırdığımda bazı firmaların PDF kopyalama, PDF düzenleme ve PDF yazdırma ya karşı parola koyduklarını öğrendim. Tabi böyle bir durumda şifresi bilinmeyen PDF dosyasının şifresi nasıl bulunur? PDF dosyasının şifresi nasıl kırılır? PDF kopyalama engeli kaldırma şeklinde aramalar yapınca bu konuda pek çok site olduğunu gördüm.

PDF Şifre Kaldırma Siteleri

PDF şifre kaldırma siteleri ararken benden önce hem Türkçe hem de İngilizce “pdf lock remover” , “PDF unlocker online” şeklinde aramalar yapıldığını gördüm. Bu aramalar sonucunda Google’da karşımıza ilk çıkan site  smallpdf.com oldu. 7  gün ücretsiz kullanıma izin veren sitede aynı zamanda günlük 2 tane ücretsiz PDF kilidi açma hakkı veriyor. smallpdf.com aynı zamanda; PDF Bölme, PDF Birleştirme, PDF Excel’e dönüştürme,  PDF küçültme işlemleri için de kullanılabiliyor.

Diğer bir online PDF düzenleme sitesi de lovepdf.com sitesi. Site Türkiye sunucularından açıldığında Türkçe bir ara yüzle karşımıza geliyor. Bu site de ücretsiz olarak PDF şifre kırma, PDF birleştirme, PDF dönüştürme, PDF küçültme işlemleri yapmanıza izin veriyor.

PDF Kilidi kaldırma için karşımıza çıkan diğer bir site pdf.io sitesi. Bilgisayarınız üzerinden yüklediğiniz dosyanın korumasının kaldırılması, şifresinin kaldırılması, PDF’den worde, PDF’den Excel’e ya da tam tersi dönüşümleri yapmak mümkün.

Diğer online PDF sitelerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.  Umarım sizler için faydalı bir yazı olmuştur. Yorum kısmından istek ve önerilerinizi yazabilirsiniz.

https://www.sodapdf.com/

https://online2pdf.com/

https://www.unlock-pdf.com/

https://www.easepdf.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı